header image
Firma arrow Inter Securus arrow WYWIAD GOSPODARCZY I WINDYKACJA
WYWIAD GOSPODARCZY I WINDYKACJA Print

Uczestnik programu:

Rzetelna Firma

Promowane usługi wywiadu gospodarczego obejmują m.in.:

 • obsługa wierzycieli w zakresie:

  • współpracy w zastępstwie Zleceniodawcy w dochodzeniu wymagalnych i niespornych wierzytelności, w tym także odbioru przedmiotów leasingu;

  • inwitacji dłużnika do spłaty zadłużenia;

  • monitoringu płatności;

  • ustalenia możliwości zabezpieczenia wierzytelności;

  • rozpoznania przedegzekucyjnego masy majątkowej dłużnika;

  • wspierania działań windykacyjnych;

  • umieszczania dłużników na „czarnej liście” Rejestru
   Dłużników Niewypłacalnych Krajowego Rejestru Sądowego,
   Krajowego Rejestru Długów oraz Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor;

 • badanie wiarygodności, rzetelności oraz zdolności płatniczej osób fizycznych i jednostek organizacyjnych;

 • zabezpieczanie kontraktów handlowych;

 • zbieranie informacji, rozpoznanie i dokonywanie charakterystyk firm, branż, inwestycji i kontrahentów;

 • opracowanie audytu bezpieczeństwa podmiotów gospodarczych;

 • działania na rzecz ograniczenia ryzyka przy nawiązywaniu kontaktów handlowych.

Uwaga: Dokonujemy sprawdzeń podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych Krajowego Rejestru Sądowego, Krajowym Rejestrze Długów oraz Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., które jako jedyne w kraju udostępnia informacje z sektora gospodarczego i sektora finansowego. Ponadto umożliwia skorzystanie z narzędzi, które pozwalają na skuteczne egzekwowanie należności wszystkim bankom komercyjnym, spółdzielczym oraz skokom.

    

Połączone siły Biura Informacji Gospodarczej, Biura Informacji Kredytowej oraz Związku Banków Polskich, ułatwiają dostęp do prawie 100 mln rachunków bankowych oraz umów gospodarczych, co daje bazę o przekroju 6 mln dłużników. W Systemie Bankowy Rejestr Długów gromadzone są dane identyfikacyjne Klientów indywidualnych i przedsiębiorców, niewywiązujących się ze swoich zobowiązań wobec banków. Opóźnienie w spłacie zadłużenia powinno wynosić minimum 2 miesiące, a łączna kwota zaległości powinna opiewać na co najmniej 200 zł w przypadku konsumentów oraz co najmniej 500 zł w przypadku przedsiębiorców. Narzędzia prewencyjne oraz 10-letnia blokada finansowa, skutecznie i bezprowizyjnie pozwoli na odzyskanie nie tylko aktualnych długów, ale także sprzed 5, 10 a nawet 15 lat. Warto podkreślić, iż blokada obejmuje, m.in. kredyty, leasingi, raty, karty kredytowe, limity debetowe, podpisywanie umów cywilno-prawnych, umów najmu, telefonię komórkową i stacjonarną, umowy z dostawcami gazu i energii oraz zakupy przez internet.

Aktywnie uczestniczymy w licznych projektach o zasięgu międzynarodowym, np. w ramach Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej, zrzeszającej ponad 250 firm członkowskich. Niedawno uruchomiony został specjalny serwis www.chinskiraport.pl, dzięki któremu można zweryfikować wiarygodność chińskiej firmy (podobnie jak w Polsce za pośrednictwem Krajowego Rejestru Sądowego). Czekamy na zgłoszenia polskich podmiotów gospodarczych i osób fizycznych poszkodowanych przez chińskich kontrahentów lub pragnących uwiarygodnić partnera z Chin przed podpisaniem umowy i podjęciem współpracy. Działamy także na rzecz przedsiębiorców chińskich, poszkodowanych przez nierzetelne polskie firmy, wspierając je działaniami w zakresie dochodzenia wymagalnych wierzytelności, monitorowania płatności oraz ustalaniu składników stanu majątku dłużników.

    

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG - WYWIADU GOSPODARCZEGO

Światowe Stowarzyszenie Detektywów
Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne
Program Rzetelna Firma
Biuro Informacji Gospodarczej
Krajowy Rejestr Długów
Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji (I.P.A.)
Testy na ojcostwo
Polskie Towarzystwo Genealogiczne