Biuro INTER SECURUS realizowało dla naszej firmy zlecenie z zakresu wywiadu gospodarczego. Działania przeprowadzono profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Umiejętność współpracy detektywa Zenona Zalewskiego ze Zleceniodawcą, w korzystny sposób wpłynęła na przebieg i efekty dochodzenia. Firma godna polecenia.

Zygmunt Wita – Członek Zarządu, Dyrektor Zakładu MECALIT POLSKA Sp. z o.o.

INTER SECURUS Zenon Zalewski jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. Posiadacz Certyfikatu, współpracując z KRD przyczynia się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popiera etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.

Adam Łącki – Prezes Zarządu KRD BIG S.A.

Wszystkie powierzone zadania zostały wykonane terminowo i profesjonalnie, co satysfakcjonowało naszą firmę jako Zleceniodawcę.

Andrzej Szaniewski – Breve-Tufvassons Sp. z o.o., Łódź

Zlecone zadania, m.in. w dziedzinie ochrony wartości prawnych, ocenie zdolności finansowych partnerów gospodarczych oraz pośrednictwo przy windykacji, zostały wykonane w pełnym zakresie i możemy rekomendować usługi Biura INTER SECURUS jako profesjonalne, mogące zaspakajać życzenia najbardziej wymagających klientów.

Adam Gostyński – Prezes Zarządu P.P.H.T.U.ADWA Sp. z o.o. – Łódź

Świadczone usługi były na wysokim poziomie, z zachowaniem dyskrecji. Zebrany wywiad był zadowalający.

Dorota Grzelak-Koudenburg – Duledo Sp. z o.o.

Wykonuję dużo zleceń w Europie i od lipca 2011 korzystam z usług Agencji INTER SECURUS. Detektyw Zenon Zalewski oferuje nam różne usługi detektywistyczne. Raporty oceniamy jako dokładne i dostarczone punktualnie. Będziemy korzystać z jego usług, ponieważ jest godny zaufania.

John Cartwright – Director and Investigative Consultant Sure Step Services Limited, United Kingdom