POKEROWA ZAGRYWKA ZDRADZANEJ ŻONY…….

Nieostrożność pewnego mężczyzny spowodowała, że jego żona dowiedziała się, że poszukuje on mieszkania do wynajęcia, czyli lokum do intymnych schadzek z kochanką.

 

Postanowiła działać! Znając jego oczekiwania (treść ogłoszenia!), sama znalazła mieszkanie i poprosiła przyjaciółkę, żeby „odegrała” rolę właścicielki i przedstawiła korzystną ofertę. Lokal od razu przypadł do gustu kochankom! Do tego stopnia, że nie spieszyło się im z dokonaniem formalności. A zatem, podnajemcą mieszkania wciąż była żona „bohatera”!

 

Obserwacja kochanków

Ponieważ był to kolejny „skok w bok” męża, tym razem zdradzana kobieta postanowiła zebrać jednoznaczne dowody do uzyskania rozwodu z winy małżonka. Obserwowała i rejestrowała każdorazowe przyjazdy kochanków. Udało się nawet ustalić kim jest kochanka i gdzie mieszka. Kiedy już poznała ich „zwyczaje”, postanowiła sfinalizować działania.

Wykorzystując fakt, że mąż miał (rzekomo) przebywać za granicą w interesach i kontakt z nim był niemożliwy, nie podając powodów, zaprosiła na spotkanie swoich rodziców, teściów, męża kochanki i kilkoro znajomych. Wszyscy byli mocno zdziwieni, ale na spotkanie przybyli….. Jego miejscem był parking przed blokiem, w którym znajdowało się mieszkanko, a w nim kochankowie!

 

Zdrada

Bez słowa wyjaśnienia, zdradzana zaprowadziła swoich gości pod drzwi mieszkania, które po chwili dyskretnie otworzyła…. A tam? Szok i niecodzienny widok! Niekompletnie ubrana para nerwowo biegająca po mieszkaniu i głośno wzywająca na pomoc….policję! Adrenalina i stres spowodowały, że nie mogli nawet poznać swoich najbliższych, którzy z należną uwagą i nieskrywaną ciekawością przyglądali się im….

W tym przypadku, sprawa rozwodowa będzie prawdziwym teatrum! Grono naocznych świadków i jednoznaczne w swojej treści materiały audio-foto-video!

Czy mąż zdradzanej kobiety mógł przewidzieć tak spektakularne zakończenie swojego romansu? Trudno powiedzieć. Natomiast najwyraźniej nie docenił kreatywności własnej żony. Zgubiła go pewność siebie i pycha! A ta, jak wiadomo, kroczy przed upadkiem……

 

Jeżeli szukasz detektywa, chcesz wykryć zdradę ? Skontaktuj się z Nami

 

detektyw zdrada