Detektyw - cennik

Prywatny detektyw – cena usług


Nasi Klienci często pytają: ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa. Chcielibyśmy wspomnieć, że cena usług prywatnego detektywa nie jest dla każdego zlecenia taka sama. Zatrudnieni w naszej firmie detektywi prowadzą wiele spraw, z których każda stanowi zupełnie inny rozdział w naszej historii i wymaga indywidualnego podejścia.

Z racji dużej elastyczności oferowanych przez nas usług cena wynajęcia prywatnego detektywa ustalana jest zawsze indywidualne z Klientem. Koszt realizacji naszych prac uzależniony jest od wielu czynników, nie tylko od czasu poświęcanego przez naszych detektywów. W wielu przypadkach musimy korzystać z samochodów, stosować nowoczesne urządzenia do wykrywania podsłuchów czy na przykład wariografy. Ceny usług detektywistycznych są zawsze adekwatne do przyjętej przez nas strategii działania oraz do wagi i trudności realizacji powierzonych nam zleceń.
Dzięki temu w naszym biurze detektywistycznym płacą Państwo jedynie za realne koszty związane z prowadzeniem zleconej nam sprawy. Uczciwie podchodzimy do naszych Klientów, dokładnie przedstawiamy zarys prac do zrealizowania, prezentujemy proponowaną strategię działania i odpowiednio wszystko wyceniamy.

prywatny detektyw

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług naprawdę doświadczonych detektywów to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, wyjaśnimy wątpliwości, zapewnimy profesjonalną pomoc i zajmiemy się wyceną zlecenia, aby jak najszybciej zająć się sprawą.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU