Detektyw - Opinie

Referencje

Rzetelność i profesjonalizm firmy INTER SECURUS doceniło wielu naszych Klientów. Poniżej wybrane referencje:

[ratemypost-result]

Detektyw Łódź – Opinie o nas:

Z portalu FACEBOOK:

 “Wielki człowiek!! Dużo można się nauczyć jeśli potrafi się słuchać.”“Polecam!!!!!!!!!! Więcej nie trzeba dodać.”“Szczerze polecam uslugi Pana Zenona!!! Wyjatkowo skuteczny, pelen pasjii, a przede wszystkim pelen empatii i wyczucia, szczegolnie w delikatnych sprawach. Bardzo dziekuje za pomoc!”“100 gwiazdek się należy. Dla mnie osobiście człowiek bardzo skuteczny w tym co robi. Polecam i zarazem panu dziękuje za wsadzone serce w swoją prace. Dzięki panu odzyskałem rodzine. Dziękuje bardzo”“Gorąco polecam!!!!”


Pani Kamila Oklinska:

” Bardzo jestem wdzięczna panu detektywowi za rzetelną, uczciwie wykonaną pracę, że umożliwił mi w tak trudnych czasach i po tylu latach poznać moją biologiczną rodzinę i moje biologiczne korzenie i cieszyć się z oddzyskanej rodziny,pełna profesja , jestem bardzo wdzięczna dziękuję panu detektywowi Zenonowi Zalewskiemu życząc dalszych owocnych sukcesów zawodowych a odnalezionym radości i satysfakcji, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję bardzo”


Pan Sławomir Kacprzak:

“Polecam serdecznie Pana Zenona. Przesympatyczny, rzetelny i uczciwy człowiek o wielkim sercu i otwartym na innych umyśle. Pozdrawiam.”