Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne realizowane są na podstawie Zaświadczenia Nr RD- 17/2005, wydanego w dniu 4 kwietnia 2005 roku przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Właściciel firmy Zenon Zalewski (Licencja Detektywa Nr 0001207). INTER SECURUS jest aktywnym uczestnikiem programu Rzetelna Firma KRD i posiada stały Certyfikat Rzetelności. Usługi detektywistyczne są coraz popularniejsze w Polsce, ale nie wszystkie biura działają zgodnie z prawem i mają stosowne pozwolenia. Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni powierzenia swoich problemów najlepszym specjalistom z branży, osobom z ogromnym doświadczeniem, którzy pracują w legalnie funkcjonującym biurze detektywistycznym od wielu lat.

usługi detektywistyczne

Prywatny detektyw, działający na Państwa zlecenie, może zająć się wieloma problemami. Szczególnie istotne wydaje się być, m.in.:

  • wsparcie dla firm w postaci wywiadów gospodarczych, poszukiwania dłużników, kontrolowanie spłat wierzytelności, sprawdzanie wiarygodności partnerów biznesowych;
  • wykrywanie urzadzeń podsłuchowych w firmach i mieszkaniach prywatnych;
  • profesjonalne przeprowadzanie badań z użyciem wariografu (wykrywacza kłamstw)
  • poszukiwanie zaginionych osób i utraconego mienia;
  • pomoc specjalistów z zakresu informatyki śledczej i sprzętu specjalistycznego;
  • odnajdywanie majątków, miejsc pochówku bliskich osób, ustalanie więzi rodzinnych;
  • pomoc związania ze spadkami, sprawami odszkodowań i innymi ubezpieczeniami;
  • wsparcie w zakresie usług zaawansowanej diagnostyki DNA, ekspertyzy kryminalistycznej oraz analizy grafologiczne i badanie psychografologiczne;
  • Zdobywanie informacji w sprawach karnych i cywilnych, m.in. ustalenia majątkowe i adresowe, sprawy rozwodowe, sprawdzanie pracowników oraz obserwacja wskazanych osób i obiektów.
  • dystrybucja oprogramowania i usługi komputerowe;

Detektyw Zenon Zalewski jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Detektywów W.A.D. , Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego  oraz Łódzkiej Grupy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji I.P.ACertyfikat W.A.D.


Każdy prywatny detektyw zatrudniony w naszym biurze posiada nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także ogromne doświadczenie i pasję do wykonywania swojego zawodu. Stawiamy na stały rozwój i z tego powodu regularnie wysyłamy naszych pracowników na szkolenia podnoszące ich kompetencje. W naszej pracy korzystamy także z najnowocześniejszych urządzeń, które pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w każdej sprawie, która wymaga profesjonalnej ręki naszego detektywa. Oferujemy pełne wsparcie i gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia jak i atrakcyjne ceny. Profesjonalizm w działaniu oraz wysokie kwalifikacje pracowników i współpracowników INTER SECURUS pozwoliły zyskać nam opinię solidnego i wiarygodnego partnera, rzetelnie i terminowo realizującego przyjęte zlecenia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY