Poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób zaginionych

Poszukiwanie osób zaginionych – Coraz częściej zdarzające się zaginięcia to naprawdę poważny problem, który dla rodziny oznacza ogromną tragedię. Zaginięcia mogą być efektem porwań, poważnych wypadków, a nawet niestety śmierci. Z doświadczenia wiemy jednak, że zdecydowanie najczęściej do zaginięć bliskich nam osób dochodzi na drodze problemów psychicznych i życiowego załamania. Trudności życiowe, które zaczynają przerastać człowieka, coraz częściej bywają powodem do zamierzonego usunięcia się na bok, porzucenia dawnych więzów i rozpoczęcia życia na nowo.


Poszukiwanie osób zaginionych

Poszukiwanie osób zaginionych jest wykonywane przez nasze biuro z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasi specjaliści od wielu lat zajmują się tego typu sprawami osiągając wiele sukcesów i odnajdując ludzi nawet po wielu latach. Dla zwiększenia skuteczności naszych działań prowadzimy stałą współpracą z wieloma fundacjami zajmującymi się poszukiwaniem osób zaginionych jak i oczywiście z Policją. Pamiętaj, że w przypadku zaginięcia osoby najważniejszy jest czas. Zgłoś się do nas jak najszybciej i podaj jak najwięcej informacji o ostatnich chwilach spędzonych z zaginioną osobą. Poszukiwanie osób zaginionych to naprawdę trudne zadanie, które warto zlecić specjalistom. W zależności od posiadanych informacji i przyjętej taktyki, poszukiwania osób prowadzimy na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.

W sprawach poszukiwawczych, priorytetową rolę odgrywa czas oraz możliwie najszerszy i najwszechstronniejszy zakres prowadzonych działań. Nasza firma, bazując na wieloletnim doświadczeniu, w pełni gwarantuje profesjonalizm, zaangażowanie i fachowość. Dla zwiększenia skuteczności i jakości poszukiwań oraz w celu możliwości prowadzenia działań w trudno dostępnym terenie, wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, m.in. QUADROCOPTER DRON DJI. Dron wykorzystuje system GLONASS pozwalający na jeszcze bardziej dokładne określenie pozycji. Idealny sprzęt do prowadzenia działań poszukiwawczych zaginionych osób i utraconego mienia w każdych warunkach terenowych.


poszukiwanie osób


zaginęła osoba


co robić jak zaginęła osoba

W ramach naszych usług wykonujemy nie tylko poszukiwanie osób zaginionych, ale staramy sięodnaleźć także dawne więzi rodzinne, które z różnych powodów zostały utracone, a do tego jesteśmy w stanie zająć się odnalezieniem miejsca spoczynku zmarłej, bardzo bliskiej nam osoby. Nie czekaj aż będzie za późno. Jeśli poszukujesz bliskich Ci osób, które nagle zniknęły bez słuchu, to zgłoś się do nas i postaw na pracę specjalistów, którzy zrobią wszystko, aby doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca. Pamiętaj, że wiele zaginięć jest efektem nagłej utraty pamięci i życie takiej osoby może być naprawdę poważnie zagrożone. Pomagamy także w nawiązywaniu zerwanych kontaktów rodzinnych i wyjaśnianiu spraw adopcyjnych. Poszukujemy spadkobierców, ustalamy masę spadkową oraz prowadzimy badania genealogiczne wielopokoleniowych rodzin i rodów.


ZAGINĄŁ CI KTOŚ BLISKI ? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS !