Wywiad gospodarczy


Detektyw – wywiad gospodarczy

Prowadząc własną firmę często mamy ogromne obawy związane z podpisywaniem poważnych umów o współpracę, gdzie nie do końca jesteśmy w stanie potwierdzić wiarygodność naszego partnera. Ogromnym problemem, z jakim borykają się współczesne firmy, jest windykacja swoich należności. Przedłużające się w nieskończoność terminy opłat faktur mogą zrujnować budżet niejednego przedsiębiorcy.

detektyw - wywiad gospodarczy

Nasze biuro detektywistyczne może przeprowadzić jednak dla Państwa profesjonalny wywiad gospodarczy, który może odbywać się na wielu poziomach.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo między innymi:

  • sprawdzić wiarygodność kontrahentów, firm partnerskich i innych podmiotów z którymi podpisywane są poważne umowy;
  • dokonać profesjonalnej oceny ryzyka związanego z inwestycjami;
  • przeprowadzić wywiad handlowy oraz marketingowy pozwalający lepiej zoptymalizować strategię działania firmy;
  • szeroko pojęte działania związane z dochodzeniem różnego rodzaju wierzytelności, sprawdzeniu prawdomówności dłużnika, a nawet pełnym monitorowaniu płatności.

To tylko niewielka część korzyści jakie może dać solidnie wykonany wywiad gospodarczy. Nasi pracownicy czekają na Państwa kontakt. Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu, ale także i szerokiej wiedzy, jesteśmy w stanie dopasować się do każdego zlecenia, przeprowadzić profesjonalny wywiad i przygotować przejrzyste wyniki naszej pracy, które staną się dla Ciebie niezwykle cennym źródłem informacji.


ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG